• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівчани взяли участь у міжнародному кулінарному фестивалі «Пироги-2016» у Свідніку
опубліковано: 15.09.2016р. о 13:11, автор: Рахівська міська рада

Вже стало доброю традицією проводити міжнародний фестиваль-змагання «Пироги-2016» в Словаччині, який проводить музей української культури у місті-побратимі Рахова Свідніку. 10-11 вересня цього року відбувся 21-й фестиваль. У фестивалі взяли участь команди з Польщі, Чехії, чотири команди із Словаччини та України, честь якої захищали рахів’яни: Ганна Шемота, Галина Губко, Марина Петращук, а підтримували їх депутати міської ради Богдан Губко та Іван Петращук.

 

За умовами конкурсу за одну годину потрібно було виготовити 50 пирогів із двома начинками. Наша команда виконала умови конкурсу, протягом однієї години наліпила, зварила і пригостила журі та гостей фестивалю 192 пирогами. Наші кухарі приготували пироги з вурдою і, як сюрприз – з маком. Всі пироги одержали високу оцінку журі і глядачів, які мали змогу не лише оцінити нашу роботу за критеріями, а й поласувати виробами. Наша команда здобула перше місце за смакові якості та найшвидше приготовлені пироги.

 

Незабутні враження залишилися у нас від побаченого хоча б тому, що змагання були основною складовою урочистостей і різних заходів, зокрема:  виставок творів ужитково-прикладного мистецтва, ремесел, квітів, овочів,продуктів бджолярства. До програми входили виступи місцевих самодіяльних аматорських колективів та фольклорного колективу з міста Мукачева.  Члени нашої команди відвідали історико-культурні пам’ятки міста Свіднік.