• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівчанин Антон Плакса представив область на Всеукраїнських змаганнях
опубліковано: 27.10.2016р. о 10:03, автор: Рахівська міська рада

Нещодавно в місті Кіровоград проводився кубок України з армліфтінгу. У цих змаганнях взяв участь рахівчанин Антон Плакса. Саме він, за підсумками змагань посів друге місце в номінації Rolling Thunder і третє місце в номінації Apollons Axle, здобувши одночасно звання майстра спорту України.

Антон був не лише одним представником нашого міста, а й Закарпатської області загалом, відповідно, на його плечі була покладена велика відповідальність. Але завдяки регулярним тренуванням спортсмен з гідністю представив наш край.

Це були треті офіційні змагання з Армспорту 20 річного спортсмена, який розповідає, що найважче було фінансово організувати поїздку. Тут ініціативу проявили депутати Рахівської міської ради, та  фінансово підтримали участь в змаганнях.

anton-plaksa-1


Захід, який пройшов 15-16 жовтня, організували Всеукраїнська федерація армліфтингу, а саме президент В’ячеслав Малюшицкий та Президент Кіровоградської міської федерації армліфтингу – Владислав Гавриш. На Кубку України з армліфтингу взяли участь  близько 180 учасників .Слід зазначити, що армліфтинг – змагання на силу хвату. Спортсменам необхідно підняти  велику по діаметру, круглу ручку. Оскільки результат спортсмена залежить саме від сили захвату кисті, яку важко визначити за зовнішнім виглядом людини, то результати змагання часто є непередбачуваними.

anton-plaksa-3anton-plaksa-4anton-plaksa-5