• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівщина поринула у світ українського кіно (ФОТО)
опубліковано: 05.06.2018р. о 08:00, автор: Рахівська міська рада

Протягом трьох днів у Рахівському районному будинку культури проводили показ українського кіно та дитячих мультфільмів.

 У перший день, 1 червня, зібралось понад 400 юних глядачів на перегляд дитячої програми, яку підготували з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. По закінченню сеансу, дітлахам роздали повітряні кульки, дозволили безкоштовно накататись на машинках та пострибати на батутах. Того ж дня проводилась творча зустріч із режисерами анімації, на якій розказали про процес створення анімації та показали серію короткометражних мультфільмів.

Другий день  кінофестивалю  розпочався показом української стрічки «Припутні». Також глядачі мали змогу переглянути український повнометражний документальний фільм «Будинок слова», молодіжну комедію «Інфоголік», документальний фільм «Українські шерифи» та український історичний фільм «Червоний».

Третій день вражала кінострічка «Гніздо горлиці» – це український повнометражний фільм про проблему трудової міграції. Його презентувала «Найкраща акторка» за версією Української кіноакадемії, лауреат «Золотої дзиґи», за найкраще виконання головної жіночої ролі Дарини у вищезгаданому фільмі. Після показу стрічки, головна героїня  Римма Зюбіна розповідала про зйомки та відповідала на численні запитання глядачів. Міський голова Віктор Медвідь вручив акторці квіти та подякував, що вона завітала на захід.

Ввечері рахівянам показали українсько-словацький кінофільм про контрабанду на кордоні між Україною та Словаччиною «Межа» та українську психологічну драму «Стрімголов».

Така культурна подія в Рахові відбулась вперше за сприяння Народного депутата України В.В.Петьовки та Рахівської міської ради.