• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівська райдержадміністрація оголошує конкурс проектів розвитку територіальних громад
опубліковано: 03.02.2017р. о 18:01, автор: Рахівська міська рада

Рахівська районна державна адміністрація оголошує конкурс проектів розвитку територіальних громад, з метою визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення та їх розвитку.

У Конкурсі можуть брати участь проекти, розроблені та подані сільськими, селищними, міською радами Рахівського району (або розроблені спільно з громадськими організаціями і приватними структурами, в разі наявності договору про спільну діяльність).

Основними напрямами, за якими розробляються проекти, є:

  1. Розвиток туристично-рекреаційної галузі.
  2. Покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій; розробка та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження.
  3. Розвиток агропромислового комплексу.

Переможці отримають на реалізацію проекту фінансування з районного бюджету в сумі 200 000 гривень.

Умови конкурсу, форма заявки, вимоги та положення про конкурс.

Термін подання заявок – до 31 березня 2017 року.

Роботи просимо надсилати на електронну адресу:

ekon-rachiv@ukr.net за напрямком туристично-рекреаційної галузі або в управління економічного розвитку райдержадміністрації за адресою м. Рахів вул. Миру, 1, третій поверх, кабінет № 43.

shtefura@ukr.net за напрямом покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій; розробка та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження або до відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління економічного розвитку райдержадміністрації за адресою м. Рахів вул. Миру, 1, другий поверх, кабінет № 17.

rakhiv-apk@ukr.net за напрямком розвитку агропромислового комплексу або до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою м. Рахів вул. Миру, 1, другий поверх, кабінет № 20.

Заявки приймаються  з 9.00 до 17.00 год. щоденно, крім вихідних.

 

Конкурсна рада