• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівські податківці підвели підсумки декларування доходів громадян за минулий рік
опубліковано: 13.05.2016р. о 13:14, автор: Рахівська міська рада

Минулорічні доходи громадяни декларували за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859.Ця декларація об’єднала звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Відтепер фізичні особи – платники податків подавали декларацію, в якій окрім податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, відорбажалися податкові зобов’язання з військового збору.

Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році, передбачено для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але від осіб, які не є податковими агентами, а саме: доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційний прибуток; вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна, а також іноземні доходи. За результатами обов»язкового подання декларації подано 44 таких декларацій з самостійно нарахованими податковими зобов”язаннями  з податку на доходи фізичних осіб в сумі 130,00 тис.грн. та військового збору – 29,00 тис.грн. Фактично сплачено до бюджету 8 тис.грн.військового збору та 76,00 тис.грн. ПДФО.

Також, станом на 01 травня 2016 року громадянами, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року, податкову декларацію вже подали 196 громадян на загальну суму 238,00 тис.грн., з яких з бюджету повернуто 157,00 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб 133-м громадянам.  Право на податкову знижку за наслідками 2015 року діє упродовж усього 2016 року. Громадяни, які не скористались правом на отримання податкової знижки за 2014 рік, у цьому році таке право втратили.

Державна фіскальна служба розраховує на чесне партнерство та сумлінність наших платників податків, взаємну підтримку у справі наповнення місцевих бюджетів.
За матеріалами ДПІ у Рахівському районі