• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівські рятувальники просять дотримуватися правил пожежної безпеки у церквах району на Великдень
опубліковано: 13.04.2017р. о 17:41, автор: Рахівська міська рада

Станом на 30 березня 2017 року на території району виникло 46 пожеж проти 40 в 2016 році.

Прямі матеріальні збитки від пожеж становлять 377 000 грн., проти 318 600 грн. в 2016 році.

Побічні матеріальні збитки становлять 1143 640 грн., проти 939 068 грн. в 2016 році.

Протягом поточного року на підконтрольних об’єктах органів ДПН на території району виникло 4 пожежі.

Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил монтажу і експлуатації електромережі (8 пожеж), порушення ППБ при влаштуванні і експлуатації пічного опалення (16 пожеж), через необережне поводження з вогнем (19 пожеж), пустощі дітей з вогнем (1 пожежа) та занесення стороннього джерела запалювання 2 пожежі.

В неділю будемо святкувати одне із найвеличніших свят для християн – Великдень, або Світле Христове Воскресіння. Не зважаючи на молитви віруючих і на святкові богослужіння в церквах, нехтування елементарними вимогами правил пожежної безпеки може призвести до сумних наслідків. Адже, майже щороку у храмах області та Рахівщини виникають пожежі, як приносять чималий матеріальний та духовний збиток. Основні причини пожеж у церквах є – порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромережі, необережне поводження з вогнем під час паління свічок, а саме залишення їх без догляду у палаючому стані та інші.

Тому, Рахівський районний відділ ДСНС України у Закарпатській області, звертається до священнослужителів району та до всіх мешканців, гостей району і закликає їх неухильно дотримуватися вимог правил пожежної безпеки на роботі, вдома, в побуті, і, зокрема, у храмах. Адже безпека кожної людини залежить від її свідомого ставлення до правил пожежної безпеки.

Рахівське РВ УДСНС України у Закарпатській області