• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РАХІВСЬКІ УЧНІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ВОЛЕЙБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ
опубліковано: 22.05.2017р. о 18:52, автор: Рахівська міська рада

Відновлення давніх традицій – це завжди приємно. А коли ці традиції відроджуються з метою розвитку спорту, культури та побратимських дружніх відносин і приносять перемогу – це незабутньо. Особливо, для учнів, які 16-17 травня взяли участь у  43 Міжнародному волейбольному турнірі і гідно представили місто.

Місто-побратим Свіднік (Словаччина) вкотре скликав волейбольну молодь. У підсумку команда рахівських юнаків, участь яких була фінансово підтримана Рахівською міською радою, зайняла III місце і додому повернулася з кубком. Дівчата нашої збірної теж показали хорошу гру і достойно виступили на змаганнях. А це означає, що тренери команд (хлопців – Яремчук П.П., дівчат – Капчук Л.М.) добре зуміли підготувати своїх підопічних до турніру.

На членів Рахівської делегації чекав традиційний щирий і теплий прийом, організований мером та представниками гімназії м. Свіднік. Ян Голодняк запросив керівників та учнів на зустріч, яка відбулася в його кабінеті за чашкою кави. Тон зустрічі був доброзичливий та відкритий,  сторони обговорили питання подальшої співпраці. Ця поїздка на всіх членів нашої делегації справила незабутнє враження.

Учні, батьки та вчителі Рахівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №1 висловлююють щиру вдячність міському голові Віктору Васильовичу Медвідю за вагому допомогу та організацію цієї поїздки.