• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівські водники спільно з угорськими колегами провели обстеження гідрологічних постів
опубліковано: 22.07.2016р. о 09:08, автор: Рахівська міська рада

Вчора Тячівське міжрайонне управління водного господарства спільно з угорськими представниками обстежували автоматичні гідрологічні пости по поточному ремонту та конструктивні особливості додаткових робіт в Рахівському районі,прийняли рішення про доцільне виконання реконструкції водо постів.

В зоні діяльності Тячівського МУВГ встановлено і введено в експлуатацію 10 автоматизованих вимірювальних станцій, які працюють в онлайн режимі.

В управлінні функціонує центр протиповіневого захисту куди з автоматизованих водомірних постів з м.Тячів смт.Усть-Чорна, Солотвино, с.Нересниця, Луги, смт.Ясіня, м.Рахів, с.Ділове, смт. В.Бичків, через систему супутникового зв’язку та мобільного зв’язку руслових оглядачів надходить і обробляється інформація, про кількість опадів, температуру повітря та води, та рівні води в басейні р.Тиса.
Маючи узагальнену інформацію ми можемо прогнозувати максимальний рівень води, що в свою чергу дає можливість завчасно приймати рішення пов’язані з попередженням шкідливої дії води в межах населених пунктах районів та організовувати роботу разом з районними адміністраціями, сільськими, селищними та міськими радами, щодо аварійного пропуску паводків.
Незважаючи на важливість води у житті людей, в окремі періоди і на деяких ділянках вона негативно впливає на їх  життєдіяльність, а інколи загрожує здоров’ю і навіть життю.
В основу захисту від шкідливої дії вод та ліквідації наслідків підтоплення територій покладено принцип захисту населення, населених пунктів, сільськогосподарських угідь, ліквідації наслідків можливих аварій та надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленням територій, відновлення нормальних умов проживання постраждалого внаслідок надзвичайних ситуацій населення.

Рахівська дільниця Тячівського МУВГ