• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РАХІВ ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З КРАЄМ ВИСОЧИНА ТА МІСТОМ ТРШЕБИЧ (ФОТО)
опубліковано: 22.09.2023р. о 11:40, автор: Рахівська міська рада

21 вересня в місті Рахів перебувала з офіційний візитом делегація з краю Височина за участі голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірко.

Через благодійний фонд «ВіЗа», який забезпечує співпрацю між Закарпаттям та Височиною, на Рахівщині в цілому та в нашій громаді зокрема вже реалізовано чимало проектів. Завдяки цьому співробітництву в 2017 році місто Рахів та місто Тршебич підписали Угоду про партнерство, і з того часу налагодили не лише ділові, а й братерські стосунки. Завдяки підтримки наших побратимів за ці роки в місті реконструйовано дитячий садок №4, тротуари по вулиці Миру, площу по вулиці Б. Хмельницького, яка носить назву «Тршебицька» тощо.

Зараз ми на порозі реалізації чергового успішного проекту, а саме – реконструкція будівель дитячого садочка №1 в місті Рахів. В першу чергу роботи почнуться із заміни крівлі, і саме це обговорювали на зустрічі в.п. міського голови Євген Молнар, представник БФ «ВіЗа» Йозеф Недвєдь, депутати ради краю Височина і голова облради Володимир Чубірко. В робочій зустрічі також взяли участь голова Рахівської РВА Владіслав Кич, голова Рахівської районної ради Діана Бабинець, начальниця відділу соціально-економічного розвитку, міжнародних зв’язків та туризму Рахівської МР Вікторія Губко та директорка ЗДО №1 Марія Мірошник.

Ми надзвичайно вдячні нашим партнерам за плідне продовження співпраці та підтримку в ці скрутні для України часи!