• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РАХІВ – СЕРЕД ГРОМАД, ЯКІ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ЯКІСНІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ “U-LEAD З ЄВРОПОЮ”
опубліковано: 19.02.2020р. о 14:51, автор: Рахівська міська рада

З 2018 року Рахівська міська рада успішно бере участь в проекті зі створення новітніх ЦНАП в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Завдяки зусиллям колективу міської ради та керівну ЦНАП Юлії Буряк Рахів пройшов всі етапи конкурсного відбору і готується до відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг. Згідно домовленості, приміщення для Центру готує Рахівська міська рада, а в рамках Програми нам буде надано комп’ютерне обладнання і устаткування та офісні меблі.

Звертаємо увагу мешканців міста, що ЦНАП Рахівської міської ради в майбутньому буде надавати наступні послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація нерухомого майна, соціальні послуги, послуги у сфері земельних відносин, часткові функції Міграційної служби та ін.

18 лютого в м. Київ в.о. міського голови, секретар ради та виконкому Дмитро Брехлічук взяв участь в Конференції «Зробити послуги доступнішими» в рамках Програми «U-LEAD з Європою», де відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми (серед яких і рахів) за участі високих представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD.

Зазначимо, що 9,5 мільйонів українців, переважно мешканці об’єднаних громад та малих міст, почнуть отримувати адміністративні послуги в сучасних центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою». Команда напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми представила результати відбору громад-учасниць та розробки для них технічних завдань на створення та модернізацію ЦНАП, здійснені протягом 2018-2019 років. Презентація відбулася 18 лютого на конференції, яка зібрала в Українському домі понад 400 лідерів громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг.

Створення та модернізація в Україні належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків Програми «U-LEAD з Європою», яку фінансує Європейський Союз та його країни-члени Німеччина, Естонія, Данія, Польща та Швеція. Відповідно до технічних завдань, розроблених експертами Програми, до квітня 2021 року в громадах України запрацюють 816 точок доступу до адміністративних послуг: 490 належних ЦНАП та 326 віддалених робочих місць адміністраторів. Ці нові та модернізовані муніципальні служби надаватимуть мешканцям широкий спектр високоякісних адміністративних послуг у комфортних умовах поряд з домом. 11 з 490 ЦНАП будуть мобільними.