• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахів відвідав знатний письменник Закарпаття (ФОТО)
опубліковано: 11.05.2023р. о 07:22, автор: Рахівська міська рада

10 травня 2023 року в залі Рахівської школи мистецтв відбулася творча зустріч з Мирославом Дочинцем – сучасним закарпатським письменником, видавцем, філософом, журналістом, лауреатом Шевченківської премії за роман «Криничар». Письменник, твори якого пронизані любов’ю до історії українського народу, його традицій та цінностей. Про ці цінності сьогодні і вели мову. Кожен міг дати запитання та отримати відверту відповідь від пана Мирослава. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен в якомусь із героїв пізнає самого себе або до болю знайому ситуацію.

У роботах письменника можна побачити щирість, яку так рідко зустрічаємо в житті. За вміння передати емоції і у фарбах зобразити події, за плідну і самобутню творчу діяльність Мирослав Дочинець відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних. Окрім книжок для дорослих, він пише і для дитячої аудиторії. Його роботи перекладаються на іноземні мови, зокрема російську, англійську, польську, словацьку, італійську та навіть японську. Влучні вислови, яскраві образи та життєві мудрості – ось чим приваблюють книги Мирослава Дочинця.
Твори Мирослава Дочинця наявні у фондах багатьох бібліотек країни, в тому числі і в Рахівській публічній бібліотеці.
Творча зустріч відбулася за ініціативи начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради Наталії Дреботи. Підготували зустріч працівники Рахівської публічної бібліотеки. Ведуча – директор Рахівської публічної бібліотеки Ворохта Галина Михайлівна.
За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради