• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахів вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни (ФОТО)
опубліковано: 30.08.2021р. о 16:21, автор: Рахівська міська рада

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.
Мітинг-реквієм відбувся сьогодні на площі перед будинком культури. Ми вшановуємо подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Серед них і наші земляки: Петро Гаджа та воїни неоголошної війни Олексій Калинюк, Василь Мартинюк, Михайло Марфіч, Тимофій Гейніш, Федір Липчак, Іван Ворохта, Михайло Покидченко. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб наступні покоління мали гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.
Звернувся до присутніх начальник Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки , учасник бойових дій, підполковник Бундзяк Йосип Йосипович.
Квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам АТО покладали учні шкіл. Федір Даниш зачитав поезію. Вокальний квартет «Кучеряві хлопці» виконали пісню «Як ви, умирали…», пісню «Біля тополі виконав Іван Мисинчук»
Духовні отці провели панахиду. А присутні запалили свічки пам’яті загиблим.