• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рахівська міська рада взяла участь у семінарі «Розробка стратегії розвитку – ефективний інструмент розвитку територій»
опубліковано: 23.01.2019р. о 09:30, автор: Рахівська міська рада

22 січня на базі Закарпатського центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС), створеного в рамках Програми “U-LEAD з Європою”, відбувся семінар на тему «Розробка стратегії розвитку – ефективний інструмент розвитку територій», в якому активну участь взяв Рахівський міський голова Віктор Медвідь.

Під час заходу директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук пояснив учасникам роль децентралізаційної реформи в розвитку громад та розповів, яку саме допомогу в розробці стратегій розвитку надає ЦРМС.

Микола Сюсько, радник з регіонального розвитку Центру, ознайомив присутніх з фінансовими інструментами підтримки розвитку громад в Україні та етапами розробки стратегії розвитку, а консультант з правових питань ЗРВ АМУ Олег Лукша презентував успішні приклади розроблених стратегій розвитку в Закарпатській області.

Також перед учасниками семінару виступив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, який роз’яснив, чому громади повинні приділяти велику увагу проектам розвитку, та яку роль в підготовці і поданні проектів відіграє облдержадміністрація.

Також він наголосив на важливості створення Центрів надання адміністративних послуг у громадах і відзначив допомогу Програми “U-LEAD з Європою” у напрямку покращення надання адміністративних послуг населенню.