• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Ремонтні роботи у місті Рахів тривають…
опубліковано: 01.09.2016р. о 14:08, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності тривають роботи по укладанню бруківки на тротуарах та асфальтування дороги по вулиці Буркут. Водночас із цим, дорожнє покриття по вулиці Богдана Хмельницького готують до асфальтування.

remontni-roboty-rakhiv-09-2Розпочато роботи по підключенню до централізованого водопостачання будинків по вулиці Київській. Близько 230 дворогосподарств будуть приєднані до міської мережі  водопостачання та каналізації.

remontni-roboty-rakhiv-09-3Нещодавно коштом міської ради було замінено тротуарну плитку на площі Гуцульській.  Демонтували стару плитку та на її місці виклали новеньку. Після чого обабіч тротуару створили нові клумби: привезли і нагорнули землю, висіяли траву та посадили квіти. Встановили лавки, декоративні урни для сміття та світильники. Багатоповерховий будинок на площі Гуцульській пофарбували у яскравий колір. Всі ці об’єкти мають не лише практичне застосуванняне а й стали окрасою центральної частини міста.

remontni-roboty-rakhiv-09-4Всі роботи виконуються за кошти міського бюджету.

remontni-roboty-rakhiv-09-5