• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рішення ради оборони Закарпатської області №55 від 06.12.2022 Про невідкладні заходи для забезпечення і підтримки енергосистеми та захисту безпеки населення
опубліковано: 07.12.2022р. о 10:58, автор: Рахівська міська рада

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, з метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури та зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії, ВИРІШИЛИ:

  1. Заборонити з 6 грудня 2022 року на території області використання таких видів зовнішнього освітлення як освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок та підсвіток.
  2. Заборонити суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно- правової форми, які здійснюють діяльність на території області, починаючи з 6 грудня 2022 року, використання освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо після завершення робочого часу.
  3. Суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність на території області:

невідкладно вжити заходів щодо зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії у робочий час;

розглянути можливість забезпечення власної діяльності альтернативними джерелами живлення для безперебійного функціонування.

4.  3 метою забезпечення стабільності та недопущення погіршення криміногенної ситуації в області Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області спільно з військовою частиною 3115 Національної гвардії України, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки:

посилити заходи з патрулювання у темну пору доби;

залучити необхідну кількість патрульно-постових нарядів для забезпечення правопорядку на вулицях і в громадських місцях.