• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Рішення міської ради №631 від 14 лютого 2014 року Про визначення видів суспільно-корисних робіт та погодження переліку об’єктів для відбування засудженими особами покарання у виді громадських робіт
опубліковано: 15.02.2014р. о 16:41, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада

п’ятдесят четверта  сесія  міської ради

шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 лютого 2014  року  №631

м. Рахів

 

Про визначення видів суспільно-корисних

робіт та погодження переліку об’єктів для

відбування засудженими особами покарання

у виді громадських робіт

 

Розглянувши лист №1447/2013 від 27.12.2013 р. начальника Тячівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Локота Ю.Ю., з метою ефективного забезпечення виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, участі порушників у суспільно-корисній праці, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Визначити види безоплатних суспільно-корисних робіт для відбування засудженими особами покарання у виді громадських робіт, а саме:

– прибирання вулиць, парків, скверів, берегів водойм, інших територій, роботи з благоустрою міста Рахів, косіння та культивація газонів, обрізання кущів та дерев, земельні роботи, роботи з ремонту мереж тепло- та водопостачання, ремонту місцевих ґрунтових доріг, очистка кюветів, узбіч доріг, вантажно-розвантажувальні роботи та інше, що не потребує спеціальної підготовки чи певної кваліфікації.

 

2. Погодити перелік підприємств, на яких засуджені особи відбуватимуть покарання у виді громадських робіт:

– міське комунальне підприємство „Рахівкомунсервіс”;

– комунальне підприємство „Рахівтепло”.

 

3. Керівникам підприємств, на об’єктах яких засуджені будуть відбувати покарання у виді громадських робіт, погоджувати заздалегідь з Тячівським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції об’єми робіт і терміни їх виконання.

 

2

          4. Секретарю міської ради та виконкому Беркела І.І. направити дане рішення Тячівському міжрайонному відділу кримінально-виконавчої інспекції та керівникам комунальних підприємств.

 

 

 

Секретар ради                                                                 І.І.Беркела