• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Розпочинається набір учасників на третій потік Всеукраїнського онлайн-проєкту «Єдина Україна»
опубліковано: 04.10.2022р. о 12:52, автор: Рахівська міська рада

Міністерство молоді та спорту України розпочинає набір учасників на третій потік онлайн проєкту «Єдина Україна».

Проєкт «Єдина Україна» –це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

Цільовою аудиторією заходу є населення країни, яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації, підвищити власний рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення.

Проведення акції планується з 17 по 30 жовтня 2022 року через безкоштовні просвітницькі лекції в онлайн режимі.

Програма заходу містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії, та спрямована на формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Основними завданнями заходу є:

– підвищити в учасників рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України;

– поінформувати населення про радянські міфи щодо становлення української нації;

– реалізувати програму із практичних занять та гутірок, що формує українську громадянську ідентичність у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність);

– провести онлайн зустрічі з відомими людьми, які роблять вагомий внесок до формування української громадянської ідентичності у населення.

Під час онлайн-заходу на вас чекають тренінги та зустрічі з українськими істориками:

– «Історія України: між правдою і міфами»;

– «Історична декомунізація»;

– «Російські міфи».

Також в рамках проєкту обговорюватимуться імідж України в світі сьогодні і як з ним працювати для нашого мирного завтра.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/39Mn2sb

Проєкт організований Міністерством молоді та спорту України.