• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Розпорядження голови Рахівської міської ради Про організацію роботи щодо виконання Закону України Про доступ до публічної інформації
опубліковано: 03.12.2013р. о 10:56, автор: Рахівська міська рада

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РАХІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Рахів Закарпатської області

 

від  22.07. 2011 року  № 80

м. Рахів

 

 

Про організацію роботи

щодо виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

 

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення прозорості й відкритості діяльності Рахівської міської ради та її виконавчих органів і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації :

 

1. Визначити провідного спеціаліста з правових питань виконавчого комітету Рахівської міської ради таким, що забезпечує доступ запитувачів до інформації згідно з вимогами визначеними законами України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації».

2. Керівникам комунальних підприємств забезпечити оперативний і повний розгляд запитів на публічну інформацію,  надання відповідей на них та визначити осіб, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації.

3. Кабінет секретаря міської ради вважати спеціальним службовим приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.

4. Координацію роботи щодо  виконання цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

 

В.о. міського голови                                                            Бочкор П.Ю.