• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Семінар по адаптації до змін клімату
опубліковано: 27.02.2017р. о 16:58, автор: Рахівська міська рада

27 лютого 2017 року на базі Рахівської міської ради відбувся семінар в рамках проекту, що реалізовується громадською організацією «Тиса» (керівник Богдан Тодер, с. Костилівка) спільно з Національним екологічним центром України за фінансової підтримки Червоного хреста Австрії та спрямований на розроблення комплексу заходів з адаптації до змін клімату.

Проект охоплює всі населені пункти Рахівського району, а для проведення пілотних практичних заходів обрана громада села Богдан, де буде споруджено резервуар для збору води для потреб селян в посушливий період.

В зустрічі взяли участь представник Національного екологічного центру України пані Надія Артем’єва, керівник Агенції сталого розвитку Рахівщини пані Ліна Функен, голова ГО «Тиса» пан Богдан Тодер та представники Рахівськї міської ради, Карпатського заповідника, ЗОШ №1 м. Рахів, Богданський сільський голова пан Степан Мільчевич та небайдужа громадськість.

Учасниками обговорено не лише відчутність глобальних змін клімату на місцевому рівні, але також і реальність загрози цієї проблеми та можливості самотужки реагувати на зміни і адаптувати наше щоденне життя до них.

Це лише одна з багатьох зустрічей, що заплановані в рамках проекту для громад Рахівського району. Окрім гірської Рахівщини, пілотними територіями проекту обрано Івано-Франкове Львівської області та Ренійський район Одещини.