• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+

Поки тисячі науковців з усього світу об’єднали зусилля в пошуку ефективного лікування та вакцинації від COVID-19, єдиним способом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції залишається самоізоляція прибулих з вражених регіонів (мінімум на 14 днів), дотримання соціальної дистанції та правил карантину, використання засобів особистого захисту під час перебування поза межами дому, власна гігієна та загальний санітарний стан.

Звичайно, кожен з нас несе особисту відповідальність та робить внесок в дотримання даних приписів, проте хочемо запевнити вас, дорогі рахівчани, що ви не залишені сам на сам в цій складній ситуації! Рахівська міська рада та інші служби міста і району працюють в повному режимі для забезпечення дотримання правил карантину та санітарного стану міста.

Так, міською радою в співпраці з Рахівським районним відділом ДСНС та Державною пожежно-рятувальною частиною м. Рахів сьогодні розпочато регулярне промивання місць потенційного скупчення людей (тротуари центральної вулиці, ділянки перед продуктовими магазинами тощо) дезінфікуючим розчином за допомогою пожежної машини.

На повну потужність працюють комунальні служби міста, забезпечуючи регулярне прибирання, вивіз сміття, а також ефективне водопостачання та водовідведення, утримання мереж.

Звертаємося до мешканців міста з проханням, щоб кожен зі свого боку долучився до боротьби з невидимим ворогом: зберігайте спокій, дотримуйтесь правил карантину, користуйтеся засобами особистого захисту та дезінфекції, використовуйте інформацію з перевірених джерел (ВООЗ, МОЗ тощо)!

Дякуємо службам, які інтенсивно працюють в умовах надзвичайної ситуації!

ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ЗАРАДИ ВАС – ВИ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА ЗАРАДИ НИХ, ЗАРАДИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ ТА САМИХ СЕБЕ!