• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Стала мобільність як один з пріоритетів майбутнього розвитку громади (ФОТО)
опубліковано: 24.02.2023р. о 15:22, автор: Рахівська міська рада

В рамках кампанії зі сталої міської мобільності Рахівську міську раду відвідали представниці громадської організації “FORZA” з презентацією та питальником з цієї цікавої теми. Учасники зустрічі підіймали питання про стратегічне планування розвитку простору з врахуванням сталості, комфорту, безпеки, доступності для всіх груп населення.

Зрозуміло, що з огляду на ситуацію в країні певні питання важко зрушити з місця, але після перемоги України нам необхідно буде невідкладно братися за роботу. Прагнути в Європу треба не лише на словах, а й на ділі. Тому для цього варто вже мислити стратегічно і продумовувати чіткі кроки на користь своєї громади. Зокрема, передбачити інтереси і врахувати комфорт всіх членів громади – як пішоходів, так і водіїв, а також тих, хто мусить щодня доїжджати до іншого населеного пункту в зв’язку з роботою, навчанням тощо.
Окремою і найбільш вразливою групою є маломобільні особи, люди з фізичними вадами. Зробити міський простір зручним і для них – це, мабуть, першочергова мета.
Все це з великим ентузіазмом і обговорювали представники міської ради та команда “FORZA”.

Зауважимо, що зустріч відбулася в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов’язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.