• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
СВІТЛИНА ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ РАХОВА – ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФЛЕШМОБУ «МАНДРУЙ УКРАЇНОЮ»
опубліковано: 19.11.2018р. о 15:59, автор: Рахівська міська рада

13-го листопада на 1+1 стартував другий сезон реаліті-шоу « Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком. У програмі телеведучий  проводить огляд українських міст і оцінює рівень комфорту життя простих українців у кожному з них.

Володимир зізнався, як зазначено на сайті телеканалу «1+1», що за час мандрівок містами України відкрив для себе багато нових і цікавих місць. Тому ведучий вирішив оголосити флешмоб «Мандруй Україною», закликавши людей публікувати в Instagram фото з різних куточків нашої країни під хештегом #мандруйукраїною.

Щоп’ятниці в ефірі «Сніданку з 1+1» будуть показувати 3 найкрасивіші фото, автор одного з яких отримуватиме подарунок.

Минулого тижня глядачі «Сніданку з 1+1» побачили перші 3 найкращі фотографії, які відібрав Володимир Остапчук. А абсолютною переможницею стала користувачка _christi__n, яка опублікувала атмосферний знімок з родинного відпочинку в нашому місті в садибі «Рахів-Плай» з прекрасним краєвидом на місто.

«Наша сім’я  дуже любить мандрувати, особливо красивими і цікавими місцями України», пише Христина, а користувачі Instagram залишили чимало захоплених відгуків під враженням від неповторної краси наших гірських пейзажів.