• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ТА, ЩО ГОВОРИТЬ МОВОЮ ВЕСЕЛКИ – На Яремчанщині відкрили персональну виставку художниці з Рахова Анни Волошин
опубліковано: 05.03.2020р. о 11:04, автор: Рахівська міська рада

29 лютого, у яремчанському Музеї етнографії та екології Карпатського краю відкрилась персональна виставка живопису художниці, члена ГО «МИСТЕЦЬКЕ БРАТСТВО», Анни Волошин з м. Рахів.

Виставка під назвою «МОВОЮ ВЕСЕЛКИ» присвячена рідній сестрі Галині.

У 2006 році, після перших проб пензля та за підтримки меценатів Юрія Бендака та Петра Поповича Ганна Волошин влаштувала першу персональну експозицію полотен під назвою «Озветься ще душа моя…». Презентувала на розсуд поціновувачів мистецтва понад 30 робіт. У наступні роки брала участь у міських виставках. Друга персональна виставка талановитої художниці – «Мелодії землі моєї» – пройшла у 2009 році, наступна за рік – у Долині, на Івано-Франківщині.

Ну і, звичайно, численні персональні виставки та спільно з побратимами по пензлю проводяться в Рахові, який став рідним для Анни, і де вона дарує яскравість своїх барв на полотнах, а тепло серця – в школі, де вчителює вже кілька десятиліть.

Зазначимо, що нині географія участі Анни Волошин в регіональних і міжнародних експозиціях та пленерах дуже широка: Україна, Словаччина, Польща. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Великобританії, Угорщині, Румунії, Росії, Польщі, Іспанії, в Україні та Чехії.