• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ТРЕНІНГ ДЛЯ ІНІЦІАТИВНИХ ГРУП ЗІ СТВОРЕННЯ ОСББ: КОРИСНО, ІНФОРМАТИВНО, ЦІКАВО!
опубліковано: 30.05.2019р. о 13:12, автор: Рахівська міська рада

В середу, 29 травня, на базі Рахівської міської ради пройшов тренінг з тем: “Поняття управління багатоквартирним будинком та його форми” та “ОСББ в Україні: правовий статус, порядок створення і діяльність”. Організатором виспупив спільний проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень HOUSES”, а саме – координатор програми ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку пані Любов Павлович у співпраці з міськрадою Рахова.

Запрошеними доповідачами були експерт програми «Енергоефективність в Україні» по Закарпатській області пан Руслан Попітченко та пан Василь Антал – директор одного з найуспішніших ОСББ міста Ужгород.

Учасники заходу мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо процесу ініціювання та офіційної реєстрації ОСББ, почули про ряд беззаперечних переваг цієї форми управління будинком, про можливі виклики та їх розв’язання, а також ознайомилися з механізмом подачі документів на «теплі кредити» з Фонду енергоефективності.

Закликаємо рахівчан бути більш активними в цьому напрямку, адже ОСББ – це ефективний інструмент покращення вашого власного добробуту та умов проживання. З метою методичної підтримки, Рахівською міською радою було створено розділ на офіційному сайті міськради «На допомогу ОСББ», де ви можете ознайомитися з покроковою інструкцією та завантажити типові документи.
https://rakhiv-mr.gov.ua/na-dopomohu-osbb/