• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Триває прийом анкет на конкурс “Диво дитина”, де переможці отримають до 7 тис. грн
опубліковано: 29.01.2018р. о 08:53, автор: Рахівська міська рада

До 15 березня проводиться прийом анкет на конкурс “Диво дитина”. Якщо ваша дочка чи син має виняткові наукові/творчі/фізичні здібності – скачайте анкету на сайті конкурсу (http://www.divo-dutuna.com/ ), заповніть її та надійшліть поштовою адресою (03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712).

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 4 до 13 років (включно)

Переможців обирають за такими номінаціями:

Для участі у конкурсі діти мають правильно заповнити та надіслати анкету за підписом батьків або уповноваженої особи, копію свідоцтва про народження, а також матеріали, які свідчать про досягнення конкурсанта (фото-, відеоматеріали, копії дипломів, грамот, свідоцтв, статей тощо).

Після ретельної оцінки експертне журі запрошує до нагородження трьох фіналістів з кожної номінації. Вони гарантовано отримають грошову винагороду, диплом та звання “Дитини року”.

конкурс
Надрукувати

Найрозумніша дитина
Найспортивніша дитина
Найтворча дитина
Найдивовижніша дитина
Найгероїчніша дитина
Наразі оргкомітет затвердив розмір грошових премій на 2018 рік незалежно від номінацій:

1 місце – 7000 грн;
2 місце – 5000 грн;
3 місце – 3000 грн.
Цьогоріч відбудеться ювілейна Х премія “Диво дитина”, тому до участі у конкурсі долучаться більше партнерів призового фонду. Це означає, що учасники можуть отримати додаткові призи та бонуси.

До складу експертного журі входять представники Оргкомітету конкурсу, сфери науки, культури, телебачення, естрадні зірки, спортсмени, політики, державні діячі та інші фахівці державних, громадських організацій та підприємств, які прямо або опосередковано пов’язані з розвитком та вихованням дітей .

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до учасників можна на офіційному сайті http://www.divo-dutuna.com

Довідково. Всеукраїнська премія “Диво дитина” започаткована у 2009 році. Метою конкурсу є пошук та визнання обдарованих дітей. За час існування учасниками конкурсу стали більше 15 тис. дітей з усієї України. Традиційно до складу конкурсного журі входять зірки естради, артисти театру та кіно, спортсмени, фахівці державних та громадських організацій.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України