• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ЦРБ – переможець ще одного Всеукраїнського конкурсу
опубліковано: 27.07.2016р. о 08:56, автор: Рахівська міська рада

Як повідомила директор Рахівської централізованої бібліотечної системи Галина Приймак, у  бібліотеки відкриються нові можливості й перспективи завдяки перемозі в конкурсі проектів „Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках” та створення Пункту європейської інтеграції, пише zorka.in.ua.

ЦРБ стане Пунктом європейської інтеграції для жителів району та гостей краю! Вона – в числі переможців конкурсу за проектом Української бібліотечної асоціації „Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках” за підтримки Європейського Союзу (програма „Еразмус +Жан Моне”). Проект реалізується з лютого 2016-го до серпня 2018 року.
Відкриття в центральній районній бібліотеці Пункту європейської інформації та доступу інформаційних ресурсів, сервісів мережі Інтернет з питань євроінтеграції та ЄС надасть можливість оперативного та ефективного інформування жителів з питань європейської інтеграції, розуміння та збільшення кількості прихильників європейського вибору, роз’яснення користувачам різних категорій, молоді, людям похилого віку, всім жителям значимості та перспективи євроінтеграції, переваги європейських стандартів життя людей, майбутнього, як в захисті України, так в її економічному та культурному розвитку, залучення молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій народів інших країн світу, зокрема Європи.
Діяльність Пункту європейської інформації значно підвищить імідж Рахівської ЦРБ у світі та постійно, активно, планово, цілеспрямовано, уміло та переконливо поширюватиме знання про Європейський Союз та євтоінтеграцію України.
Координатор проекту – бібліотекар першої категорії Інтернет-центру Наталія Юришинець.
Про відкриття Пункту буде повідомлено на rakhivcrb.blogspot.com.