• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Турнір з міні-футболу
опубліковано: 21.12.2017р. о 13:59, автор: Рахівська міська рада

З ініціативи дитячо-юнацької спортивної школи, зокрема її керівника Віталія Урбана та старшого тренера Сергія Штадлера і автора цих рядків, 19 грудня, на майданчику з штучним покриттям Рахівської ЗОШ №1, відбувся турнір з міні-футболу. Його учасниками стали юнаки трьох вікових груп з різних навчальних закладів району (загалом 140 осіб).
Відкрив змагання і привітав учасників зі Святом Миколая і спорту, побажавши усім вагомих досягнень у спорті та житті, міський голова Віктор Медвідь.
Після за справу взялися юні вихованці тренерів Андріана Попші з Білої Церкви, Миколи Волощука з Великого Бичкова, Дмитра Климпотюка з Ясіня і Юрія Микуличинського з районного центру. На майданчику точилася безкомпромісна боротьба, що підкреслювало амбітні плани кожного колективу на здобуття позитивного результату. В наймолодшій віковій категорії (2007 р. н.) перші два призові місця вибороли рахів’яни з команд №1 і №2, третю сходинку п’єдесталу посіли ясінянці. У середній групі (2005-2006 р. н.) перемогу знову святкували футболісти райцентру, другими фінішували великобичківці й третіми – ясінянці. Серед старших учасників турніру (2003-2004 р. н.) найсильнішими стали великобичківці, рахів’яни посіли друге місце, ясінянці – третє.
Жоден із учасників, не кажучи про переможців, не залишилився без призів та подарунків, про які подбала міська рада, а також підприємець Василь Думин, котрим щиро вдячні за підтримку розвитку дитячо-юнацького футболу. Зігрівали юних спортсменів гарячим чаєм у перервах між матчами і подбали про обід для них працівники шкільної їдальні ЗОШ №1 міста.
Віталій ВІШОВАН, заступник директора ДЮСШ