• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Турнір з настільного тенісу вкотре відбувся у місті Рахів
опубліковано: 02.10.2017р. о 09:32, автор: Рахівська міська рада

Настільний теніс (пінг-понг) — один із найпопулярніших видів спорту у світі. Гра полягає в перекиданні м’яча ракетками так, щоб він ударявся певним чином у ігровий стіл на стороні суперника.

Обласний турнір з пінг-понгу відбувся  1жовтня у Рахові, за ініціативи депутата Рахівської міської ради Ігора Німчука та підтримки Рахівської міської ради. Він присвячувався пам’яті Миколи Куса – легендарного тенісиста району. Такі змагання у місті проводились четвертий раз. Участь взяли двадцять сім спортсменів із різних міст Закарпатської області. Суддя турніру – Вішован Віталій Миколайович.

Серйозна боротьба панувала між учасниками, адже рівень спортивної майстерності доволі високий. Особливо цікаво було спостерігати за рахів’янином  Ігором  Німчуком, який зустрівся у фіналі з діючим кандидатом у майстри спорту України Василем Крекулом (с. Дубове, Тячівський район).

В результаті гри перше місце зайняв Крекул Василь (с. Дубове, Тячівський район) – діючий кандидат у майстри спорту України. Почесне друге місце в Німчука Ігора (м. Рахів). На третій сходинці Візичканич Микола (с. Дубове, Тячівський район).

Переможців та призерів турніру нагородили грамотами, медалями та кубками.

Особлива подяка людям, які підтримують цей вид спорту, а саме Ярославу Кусу, Сергію Наводничому та Ярославу Кабалю.