• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В РАХОВІ ПРОЙШОВ “ЯРМАРОК КАР’ЄРИ”
опубліковано: 17.05.2019р. о 09:48, автор: Рахівська міська рада

Вчора, 16 травня, представники Рахівської міської ради були запрошені на цікаве дійство, організоване Рахівською районною філією Закарпатського ОЦЗ спільно з іншими установами району – «Ярмарок кар’єри» під гаслом «Обирай професію правильно». Захід проходив на базі Рахівського районного будинку культури.

Зазвичай, на ярмарку можна придбати все, що завгодно, а цього дня для учнівської молоді рахівських шкіл була нагода «придбати» професію до душі!

Відкрили захід директор районної філії Ярослав Тулайдан, начальник профорієнтації Закарпатського ОЦЗ – Лариса Маргитич, заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич та начальник відділу культури Володимир Шепета. Серед почесних гостей свята були заступник голови Рахівської державної адміністрації Віктор Турок, представник міської ради, головний спеціаліст з міжнародних відносин Вікторія Губко та фахівець з профорієнтації Закарпатського ОЦЗ Інна Гринчук.

Також в приміщенні РБК були розміщені презентаційні столики підприємств, організацій, установ району, представники яких і демонстрували майстер-класи з актуальних професій. Команда проекту «ПрофіКемп» від Рахова – «FunRoute» – презентувала відеоролики про ті професії, які учасники команди досліджували за сприяння роботодавців міста та району.

Зазначимо, що проект «ПрофіКемп» урочисто стартував 17 травня минулого року в місті Нова Каховка. Це міжрегіональний профорієнтаційний проект для учнівської молоді, який спрямований на дослідження власного регіону з точки зору потенціалу до працевлаштування та самореалізації молодих людей в майбутньому.

Інновація, що розроблена Херсонським обласним центром зайнятості та обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки, одночасно втілювалась у 4 областях України: Херсонській, Львівській, Рівненській та Закарпатській.

Проектом передбачено сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку шляхом підвищення їх поінформованості про розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину, привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку області – туризму, в т.ч. зеленого, сільського та агротуризму.

Результатом роботи є створення учасниками проекту інформаційного банку даних щодо туристичної привабливості області для подальшого його використання у мережі Інтернет.

Рахівська команда «FunRoute» достойно представила район на обласному конкурсі команд, який відбувся в м. Мукачево, до забезпечення участі в якому Рахівська міська рада доклала своїх зусиль, і незабаром наша учнівська молодь виступить на великій сцені в Скадовську (Херсонська область), де прорекламують на всю Україну потенціал мальовничої Рахівщини.

Успіх рахівської команди став реальністю не лише завдяки власним талантам кожного з учасників, а й дякуючи зусиллям, які доклали всі, хто наставляв та підтримував молодих людей протягом реалізації проекту, а саме: начальник відділу активної підтримки безробітних Рахівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Наталія Волошин, бібліотекар інтернет-центру Рахівської районної центральної бібліотеки Наталія Юришинець, вчитель географії Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Атнон Візавер.