• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Карпатському біосферному заповіднику провели екскурсію для школярів (ФОТО)
опубліковано: 07.11.2016р. о 09:03, автор: Рахівська міська рада

Під час такої мандрівки екологічна освіта ніби вдягається у шати емоцій. Звичайно, що основними емоціями, які повинні викликати екскурсоводи-інтерпретатори у відвідувачів , мають стати радість, емоційний підйом, задоволення та інші позитивні відчуття.

kbz-ekskursiya-shkolyariv-2Допомогли досягти такого результату екологічні ігри, пісні, (які співали прямо на маршруті).
Тематичним спрямуванням екскурсії стало вивчення хвойних порід дендропарку Карпатського біосферного заповідника – карпатських та екзотичних. Основним об’єктом тут, звичайно, виступив тис ягідний – релікт третинного періоду, зарості якого збереглися у деяких масивах заповідника. До речі, діти одразу зрозуміли, що такий об’єкт обраний тому, що «він дав назву найбільшій річці Закарпаття – Тисі».
Учасниками заходу стали 26 учнів 5-А класу загальноосвітньої школи смт. Солотвино Тячівського району. Діти із величезним задоволенням грали в екологічні ігри. kbz-ekskursiya-shkolyariv-3Особливо їм сподобалась рухавка «Кажан і комар», творча «Лісовий талісман» і пам’ятна «Палітра на згадку». Легко діти справлялися із контрольними завданнями, які були приховані під виглядом екозабавки «Знайди пару».
kbz-ekskursiya-shkolyariv-4Наприкінці заходу попили гарячого чаю з печивом і остаточно подружилися. Зворотній зв’язок провели також в ігровій формі – обраний «кореспондент лісової газети» взяв інтерв’ю у кожного учасника за допомогою чарівного мікрофону – шишкофону. Як з’ясувалося, шишкофон надзвичайно сподобався дітям!