• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У міській раді відбулась п’ята сесія сьомого скликання
опубліковано: 17.02.2016р. о 14:05, автор: Рахівська міська рада

16 лютого 2016 року відбулася п’ята сесія Рахівської міської ради сьомого  скликання. На її засіданні були присутні 23 депутати з 26 обраних, представники установ та організацій міста.

Всього розглянуто 45 проекти рішень, серед яких, затверджено Програми : «Програма розвитку туризму в м. Рахів на 2016-2017 роки.», «Програма підтримки учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, мешканців м. Рахів на 2016-2018 роки.», «Програма попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки у м. Рахів на 2016-2020 роки.» та ін. Також , одним з головних прийнятих рішень було встановлення меморіальної дошки Герою України Петру Гаджі.

Також по результатам проведення громадських слухань відповідно  до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки» № 317-VІІІ від 09.04.2015 року  прийнято відповідне рішення, а саме перейменувати вулиці міста :

– вулицю Горького на вулицю  Героїв  АТО;

– вулицю Ватутіна  на вулицю  Теодара  Ромжі;

– вулицю Чапаєва на вулицю Івана  Доробана ;

– вулицю Щорса на вулицю Гірська ;

– вулицю Генерала  Петрова на вулицю Хресто – Воздвиженська ;

– вулицю Туряниці  на вулицю Рит;

Одночасно перейменували потік «Москва»  по вул. Довженка на потік «Сільський потік».

Серед інших питань, які цього дня розглянули депутати міської  ради були земельні питання та фінансові допомоги мешканцям міста.

Відповідні рішення будуть розміщені на офіційному сайті Рахівської міської ради.