• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові медичні нововведення (ВІДЕО)
опубліковано: 24.03.2018р. о 18:45, автор: Рахівська міська рада

Найперше, що вже незабаром треба зробити кожному – обрати собі лікаря – терапевта, педіатра чи сімейника, а далі – заключити з ним контракт. МОЗ України на своєму офіційному сайті оприлюднило покрокову інструкцію ,як це зробити.

До прикладу, у Рахові _лікарі місцевої амбулаторії й особисто розповідають пацієнтам про медичні нововведення, Пані Наталія працює терапевтом уже 35 років, досвід чималий та і пацієнтів не бракує. Наразі жінка – медик вже уклала близько 1000 договорів. Ганна Мініх – молодий спеціаліст. На посаді сімейного лікаря дівчина всього півроку після інтернатури. Однак до неї цілі черги на прийом.
До слова, пристосуватися до нововведень у медицині первинної ланки доведеться кожному. На все відведено 4 місяці. До 1 липня потрібно встигнути заключити контракт з обраним лікарем. Мати при собі необхідно паспорт і код, якщо мова про дитину, то її свідоцтво про народження та документи одного з батьків чи опікуна. І ще, слід пам’ятати, що відмовити лікар може Вам лише у тому випадку, якщо з ним заключили угоди вже 2000 пацієнтів. Далеко не всі в захваті від медичної реформи загалом. Кажуть, що є нюанси і окремі не доопрацювання. Погоджуються, що цілком можливо вони з часом зникнуть. Однак наразі, хоч медична реформа в Україні і діє, та має вона більше запитань, аніж відповідей. Амбулаторія Рахова технічно незабезпечена. А облік пацієнтів повинен вестися електронний та і основний спосіб заповнення декларації між лікарем і пацієнтом – теж має бути в електронному варіанті.