• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ
опубліковано: 13.10.2016р. о 17:14, автор: Рахівська міська рада

Напередодні Дня захисника України у Рахові вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та висловили подяку хлопцям,  які обороняли та зараз обороняють Україну.

Під час святкового заходу, учні загальноосвітніх шкіл Рахова, поклали на могили та до меморіальних дощок воїнів-рахівчан квіти і лампадки.

rakhiv-pryvataly-uchasnykiv-ato-2З вітальним словом та словами вдячності до учасників бойових дій звернувся міський голова Віктор Медвідь та вручив воїнам подяки Рахівської міської ради за особисту мужність та високий професіоналізм у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня  захисника України.

З привітальним словом також виступили в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації Віктор Турок і в.п. голови районної ради Іван Копич та голова громадської організації  ,,Спілка учасників АТО “Рахівський едельвейс”” Ігор Кальба.

rakhiv-pryvataly-uchasnykiv-ato-3За привітанням слідував святковий концерт патріотичної пісні, який присвячувався пам’яті загиблих рахівчани: О. Калинюку, В. Мартинюку та М. Марфічу.

rakhiv-pryvataly-uchasnykiv-ato-4У фойє Рахівської районної адміністрації протягом всього дня проходить виставка ,,Будні АТО.