• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові розіграли Кубок Рахівського району з футболу (ФОТО)
опубліковано: 13.10.2016р. о 13:06, автор: Рахівська міська рада

В неділю, 9 жовтня, на стадіоні «Карпати» в Рахові, не зважаючи, на завершення футбольного сезону, знову зійшлися найкращі футбольні команди району, щоб розіграти Кубок Рахівського району.

Відкриваючи турнір, депутат районної ради Михайло Фірка передав всім присутнім вітання від народного депутата України Василя Петьовки з побажанням життєвої наснаги та успіхів у спорті. Голова районної футбольної федерації Сергій Штадлер зачитав основні положення про розіграш Кубка.

kubok-rakhiv-rayonu-2Одразу після жеребкування розпочалися футбольні баталії. Футболісти команди м. Рахів здобули беззаперечну перемогу в турнірі серед дорослих та  завоювали Кубок. Друге місце посіли верхньоводянці, а третє місце у лужанських футболістів. У юнаків кубок виборола команда «Біла Тиса» із Богдана. Друге і третє місце відповідно у рахівських та лужанських футболістів.

kubok-rakhiv-rayonu-3Рахівський міський голова Віктор Медвідь та голова районної футбольної федерації Сергій Штадлер вручили заслужені нагороди найкращим. Медалі та кубки  отримали також  призери чемпіонату району.  Змагання за Кубок з футболу Рахівського району пройшли за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

kubok-rakhiv-rayonu-4