• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРША МІЖШКІЛЬНА ЛІГА КВН
опубліковано: 07.05.2018р. о 16:34, автор: Рахівська міська рада

У весняний період особливо хочеться вірити в диво, поринути в казковий світ, зарядитись юнацьким позитивом та адреналіном. Хороший настрій та атмосферу позитиву створила для рахів’ян  перша міжшкільна ліга КВН. Свято гумору з-за ініціативи Олександра Плакси і Юрія Ткачука та  підтримки Рахівської міської відбулось 6 травня у районному будинку культури.

Своїми гумористичними талантами хизувались, дарували свято присутнім та піднімали славу закладу, де навчаються, чотири школи. Команди КВН – Ш.А.Ф.А (ЗОШ №1), «Гуцульська торба» ( ЗОШ № 2), «13-ий район» (ЗОШ №3) та «ДІВДЕМ» (ЗОШ №4) боролись за місце під сонцем.

У чотирьох  конкурсах: привітання, розминка, музичний конкурс та домашнє завдання на тему: «Ми обираємо майбутнє», команди відривались на повну.

Журі, в складі Володимира Шепети, Володимира Симулика, Олександра Тушера,  Владислава Губка та красуні Оксани Костан, оцінювали  учасників за п’ятибальною шкалою. Після останнього конкурсу – підбиття підсумків. Розриви між учасниками лише в декілька балів. Всі команди були неперевершені!

І ось довгоочікуваний результат:  зайняте третє місце  – команда «Ш.А.Ф.А», друге місце розділили команди «13-ий район» і «ДІВДЕМ», а   перемогу здобула команда «Гуцульська торба» . Цінні призи та подяки від Рахівської міської ради отримали всі учасники та ініціатори незабутньої гри.

У залі панувала тепла атмосфера, шквал оплесків, гучне звучання дудок та щирий сміх. Було шалено класно та весело. Всім учням велике спасибі за участь та подароване свято. Ви були неперевершені! Ми переконані, що в Рахові підростає кмітливе покоління із почуттям гумору. Слід зазначити, що добра ініціатива дала можливість об’єднати молодь всього міста та  виявити серед них талановитих, кмітливих і  веселих.