• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ПЕРЕМОЖЦЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «ГОЛОС КРАЇНИ 2017» – ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА (Фото)
опубліковано: 17.01.2018р. о 10:07, автор: Рахівська міська рада

Справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути. Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного.

16 січня 2018 року гостинний барвистий Рахів зустрів чудових колядників з Хуста, Руського Поля, Великого Бичкова та Київщини.

«Стало доброю традицією у нашому місті розпочинати рік з людей, які є гордістю нашої країни. І сьогодні у нас є можливість зустрічатися, спілкуватися, насолоджуватися співом переможця «Голосу країни 2017 року» – протоієрея Олександра Клименка»: – у вітальному слові зазначив міський голова Віктор Медвідь.

Олександр Клименко виріс у звичайній сім’ї. І, як інші хлопці, любив дитячі пустощі, дитячі розваги, його приваблював чарівний світ музики. Але незважаючи на те, що він виріс не в церковній сім’ї – мріяв стати священиком.  Для нього кожна пісня – це маленька проповідь. І в кожній пісні він зумів знайти її суть, відмінну від тої, яку вклав автор.

Недарма на сліпих прослуховуваннях він вразив глядачів у залі, вийшовши на сцену у рясі та заспівавши пісню Миколи Мозгового «Материнська любов». Адже виконання священика було настільки потужним, що змусило розвернутися усі крісла зіркових наставників, а сам виступ в Інтернеті набрав більше двох мільйонів переглядів.

У Рахівському районному будинку культури, на різдвяному концерті, який відбувся за підтримки народного депутата України Василя Васильовича Петьовки та Рахівської міської ради, о. Олександр виконав відомі українські пісні, які принесли йому перемогу на конкурсі. У відповідь, на чарівний дзвінкий спів, переповнена зала глядачів винагороджувала о. Олександра гучними оплесками.