• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ
опубліковано: 05.03.2016р. о 15:35, автор: Рахівська міська рада

Вже не вперше старшокласники Рахівських шкіл зустрічаються, щоб позмагатися з ровесниками у метикуватості та перевірити власну ерудованість і вміння шукати правильну відповідь. Цьогоріч гра «Що? Де? Коли?» проходила у стінах Рахівської ЗОШ №2 з ініціативи вчителя Антона Візавера та за підтримки міського голови Віктора Медведя.

rakhivski-intelektualy2

Віктор Васильович забезпечив команди солодощами, напоями та цінними подарунками. Він також побажав учням перемоги, а впродовж гри підбадьорював гравців, спонукаючи надавати правильні відповіді.
Команди з шести чоловік розпочали боротьбу за першість після того, як придумали назви та обрали капітанів. Питання були цікавими і не з легких, але юні знавці знаходили на них відповідь, з чого відверто і щиро тішилися. А коли це було зробити нелегко, на світ народжувалися «перли», над якими сміявся весь зал. Кожне запитання було свого роду викликом для команд і вони емоційно його обговорювали, ділилися здогадками у пошуках відгадки, гуртуючись задля спільної перемоги.
Загалом за кожну правильну відповідь інтелек­туали отримували один бал, а також оцінювався рейтинг команди, що у результаті виявило лідера і переможця.
За підсумками зароблених балів четвертими ста­­­­­­­ли «Патріоти» із ЗОШ №4. Третє місце в інтелек­туальній боротьбі посіла команда господарів «Фарт», а друге вибороли учні третьої школи під назвою «Торнадо». Перемогу ж святкували «Розумні сови» з першого навчального закладу. Всі команди нагородили грамотами, солодкими подарунками, енциклопедіями, глобусами та символом «Що? Де? Коли?» – «золотими совами».
Адріана ЛЕЛЕ.