• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахівській громаді відкрили поліцейську станцію (ФОТО)
опубліковано: 15.04.2024р. о 14:53, автор: Рахівська міська рада

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», 15 квітня 2024 року, у селі Костилівка відкрили поліцейську станцію.

Коштом місцевого бюджету  облаштували поліцейську станцію.  Поліцейському офіцеру громади вручили ключі від автомобіля «Renault Duster» та забезпечили усім необхідним для якісного виконання обов’язків. Тепер Петро ПРОКОПЕЦЬ забезпечуватиме порядок на території чотирьох населених пунктів: Костилівка, Ділове, Рахів та Білин. Правоохоронець орієнтуватиметься на потреби місцевого населення та дбатиме про безпеку понад  20 тисяч громадян.

На відкритті були присутні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман УС, голова Рахівської РВА-РДА Владіслав КИЧ, заступник голови  Рахівської РВА-РДА Павло БАСАРАБА, начальник Рахівського РВП ГУНП Василь НЕГРЯ, в. п.міського голови, секретар ради та виконкому Євген МОЛНАР, староста села Костилівка Любов ЮРКУЦ, поліцейські офіцери громад головного управління національної поліції у Закарпатській області, місцеві правоохоронці та підприємці.

Поліцейська станція знаходиться за адресою: село Костилівка, вулиця Миру, 64.