Перейти до основної сторінки
Історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію, що стало для України цивілізаційним вибором.
Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності. Давня Русь успішно долучилася до загальноєвропейського культурно-релігійного простору. Її державотворчі традиції продовжили, зокрема Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна та сучасна незалежна Україна.
Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси–України – 28 липня – встановлено День Української Державності.
У святковий день Державний Прапор України з нагоди Дня Державності України у нашому рідному місті підняли капітан – Обшитош Іван Іванович та молодший сержант Штогрин Олег Іванович.
Квіти до пам’ятника хрестителю Київської Русі-України – Володимиру Великому поклали кращі учні Рахівського закладу загальної середньої освіти №4 Рахівської міської ради.
2014- 2023 роки ввійдуть до історії України як найбільш політично напружені, бо вони розпочалися кривавими подіями на майдані. Здавалося, загибель Небесної Сотні в лютому 2014року– це найгірше, чого могла очікувати Україна. Але в лютому 2022 росія розпочала повномасштабну війну. Тисячі загиблих військовослужбовців і мирних жителів, сотні зруйнованих будинків , шкіл, лікарень, мільярди збитків.
За весь період існування кривавого протистояння в Україні, Тисячі українських доньок та синів стали учасниками бойових дій . Вони з честю виконали і виконують свій громадянський обов’язок і є справжніми патріотами своєї Держави.
Попередня
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ДЕРЖАВА І ПРАВО” ІНФОРМУЄ
Наступна
30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми