• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахівській ТГ пройшов конкурс «День юного натураліста» (ФОТО)
опубліковано: 19.09.2022р. о 09:37, автор: Рахівська міська рада

Мета акції – формування в учнівської молоді екологічної культури, залучення їх до природоохоронної роботи, виховання екологічної пильності, набуття досвіду з розв’язання екологічних проблем, підвищення ефективності навчально-дослідницької роботи і задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні та творчій самореалізації.

Протягом тижня проведено ряд виховних заходів, спрямованих на вивчення та збереження природи, в яких були задіяні більшість учнів та вчителів навчальних закладів.
З метою забезпечення чистого довкілля та виховання культури сортування сміття у закладах освіти Рахівської територіальної громади проходила екологічна акція зі збору пластикових пляшок та кришок.
Учасники із задоволенням та радістю презентували свої роботи. Учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти подали на конкурс власні творчі роботи у вигляді поробок, малюнків, відеороликів, презентацій. Захід організували та провели колектив Центру науково-технічної,дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради.
Всі команди- учасники були нагороджені подяками та подарунками від Рахівської міської ради.