• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові пройшов семінар – навчання на тему : земельні відносини – сучасні зміни та перспективи
опубліковано: 09.07.2021р. о 15:11, автор: Рахівська міська рада

 Сьогодні, 9 липня  у Рахові на базі ресторану «Оленка» відбувся семінар – навчання на тему: земельні відносини – сучасні зміни та перспективи, куди були запрошені начальники та спеціалісти відділів земельних ресурсів, архітектури та містобудування, заступники голів територіальних громад, старости сіл, представники районних структур.
Курс семінару розроблений та проводився Пересоляком Владиславом Юрійовичем– доцентом кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики УжНУ та Марюхнич Тетяною Борисівною  старшим викладачем кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики УжНУ.
Лектори ознайомлювали присутніх з такими темами:  нормативно-правовим регулювання вдосконалення системи управління та дерегуляції земельних відносин, набуття права на землю за результатами електронних аукціонів, вплив нового землевпорядного процесу планування на землеустрій, сучасні взаємозв’язки землеустрою з містобудівною документацією  тощо.
Інформація отримана учасниками семінару дозволить застосувати її на практиці при вирішенні питань землевпорядкування.
Щира вдячність і подяка від територіальних громад району народному депутату України  Василю Васильовичу Петьовці, за сприяння якого відбувся даний захід.