• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові придбано житло для особи, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування!
опубліковано: 20.01.2022р. о 17:18, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні, 20 січня, голова Рахівської міської ради Віктор Медвідь та голова Рахівської районної державної адміністрації Олександр Небила вручили ключі від квартири Дерді Валерію Юрійовичу, дитині позбавленій батьківського піклування.

Вручення ключів стало можливим завдяки реалізації програми з придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебували на квартирному обліку Рахівської міської ради. Кошти на придбання житла виділені з державного бюджету.

Процедура пошуку, оцінки, придбання та оформлення житла для даної категорії осіб зайняла чимало часу, але, завдяки злагодженій взаємодії керівництва Рахівської міської ради та служби у справах дітей, дитина позбавлена батьківського піклування  готова облаштуватись у власній домівці.

Наприкінці заходу Дерда Валерій Юрійович висловив  щирі слова подяки,  та зазначив що саме завдяки таким програмам та увазі з боку місцевої та державної  влади до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є віра у майбутнє та віра у нашу Україну!