• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбулись змагання в рамках ІІ етапу спортивних змагань з баскетболу “Всеукраїнські шкільні ліги “Пліч-о-пліч” (ФОТО)
опубліковано: 22.02.2024р. о 16:26, автор: Рахівська міська рада

22 лютого у спортивній залі Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Рахівської міської ради відбулися захоплюючі змагання серед юнаків громади в рамках ІІ етапу спортивних змагань з баскетболу “Всеукраїнські шкільні ліги “Пліч-о-пліч”.

Перед початком матчу прозвучав гімн України, хвилиною мовчання вшанували память полеглих захисників та мирних жителів через російко-українську війну.  В. п. Рахівського міського голови, секретар ради та виконкому  Євген МОЛНАР та головний суддя Микола ВОРОХТА привітали всіх учасників з початком змагань.

Молоді спортсмени продемонстрували вражаючі навички та енергію на майданчику. Гра пройшла активно, з ефектнивними та вдалими командними стратегіями.

Після закінчення матчу переможців нарогодили представники Рахівської ЗЗСО №1. З нетерпінням чекаємо на наступні етапи змагань і спільно вболіваємо за наші команди!

Разом ми досягнемо перемоги!