• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до складу України (ФОТО)
опубліковано: 25.06.2021р. о 12:15, автор: Рахівська міська рада

Урочистості розпочались із відкриття виставки, самодіяльних художників нашого краю, яка проходить в рамках святкування 25 річниці Конституції України.

Мистецтво – воно завжди є нероздільне, мистецтво об’єднує людей, дарує красу і радість. І сьогодні радість творчості подарували нам митці Рахівщини, які  презентували свої роботи в різних жанрах та напрямках.

Через живопис можна виразити стан душі та внутрішній світ будь-якої людини, її глибинні переживання, а також відношення до життя в цілому. Варто зазначити, що українським та закарпатським майстрам пензля і різця належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва.

З вітальним словом виступила голова об’єднання художників Рахівщини, чарівна жінка, талановитий самобутній художник Анна Василівна Волошин.

Протягом дня на площі перед Рахівським будинком культури можна оглянути та придбати картини художників, а продовжиться виставка у будинку культури.

Святковий захід з нагоди 25 річниці Дня Конституції України розпочався  із звучання гімну України.

Зі словами вітання на честь святкування Дня Конституції України звернулась Козурак Галина Петрівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії та правознавства Рахівського ЗЗСО № 3.

Концертну програму подарували глядачам народний аматорський вокально інструментальний гурт «Край» під керівництвом Івана Мисинчука,  хореографічний колектив «Джерельце» будинку культури Рахівської міської ради та солісти Вікторія Кудрич і Ганна Гафіяк .

У ці святкові дні бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, всюди панує світлий настрій, а у душі  міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!