• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбувся благодійний концерт «Пісня з Україною» на підтримку 128 бригади ЗСУ (ФОТО)
опубліковано: 02.05.2022р. о 10:01, автор: Рахівська міська рада

1 травня  на площі перед Рахівським будинком  культури відбувся благодійний концерт «Пісня з Україною», на підтримку Збройних Сил України. Організували захід місцеві жителі Іванна РОЛЮК та Роман ДЕРДА.

На концерті, організованому для мешканців та гостей Рахова  виступили  Іван МАРКО, Ольга ВОРОХТА, Мар’яна ПАЛАДІЮК,  Юлія ЧУБІКА, Роксолана КАЛЬБА, Діана ВІШОВАН та гурт «Краяни». Протягом двох годин лунали українські, патріотичні пісні. Глядачі мали можливість не тільки намилуватись співом, а й придбати вироби ручної роботи на ярмарці, яку розгорнули викладачі та учні Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради.

Упродовж  заходу вдалося зібрати 27 700 гривень. Ці кошти організатори передали волонтерам Сніжані ТУЛИК та Олені МАМЕДОВІЙ .

Українська пісня відома сьогодні усьому світові, є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею. Впевнені, вже скоро наша пісня зазвучить по-новому – пісня України, яка перемогла.

Слава Україні!