• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбувся благодійний концерт «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА» (ФОТО ОНОВЛЮЮТЬСЯ)
опубліковано: 07.11.2022р. о 08:53, автор: Рахівська міська рада

Наша територіальна громада постійно долучається до ініціатив і акцій, спрямованих на підтримку Збройних сил України.

Те, що ми – разом із мужніми захисниками нашої незалежності, ще раз довів благодійний концерт «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА», який відбувся сьогодні у стінах рахівського будинку культури.

Кошти на благодійність, на потреби нашої армії, збирали за допомогою мистецького фронту – артистів української естради: харизматичного Тьоми ПАУЧЕКА, позитивного і життєрадісного OLIVANA та «закарпатської босоркані» Аліни ПАШ.

До цієї благородної справи долучилися місцеві художники, представивши виставку-продаж картин «З Україною в серці». Вона буде діяти у танцювальній залі будинку культури до 14 листопада.

Під час відкриття вернісажу голова об’єднання Спілки художників Рахівської територіальної громади Ганна ВОЛОШИН повідомила, що частину виручених від продажу коштів буде перераховано для наших захисників . А секретар Рахівської територіальної громади Дмитро БРЕХЛІЧУК і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія ДРЕБОТА, відзначили місцевих майстрів пензля грамотами.

Присутні на заходах мали змогу скуштувати різні смаколики місцевих газдинь та придбати вироби умільців нашої громади.

Перед Будинком культури представники ГО «Волонтери Рахівщини» представили виставку трофеїв, здобутих нашими воїнами у боях за Херсонщину.

Ведучі заходу – Антоніна КАБАЛЮК та Юрій ДЯБЛЮК.

За інформацією Рахівського будинку культури