• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відбувся колядницький захід (ФОТО)
опубліковано: 20.01.2023р. о 13:14, автор: Рахівська міська рада

За стародавніми віруваннями вважалося, що у Водохрещенські дні відкриваються небеса і молитви швидше доходять до Господа. Вода відганяє злі сили, розганяє темряву, це, так би мовити, прямий зв’язок з небом та Богом.
 Тому, будемо сподіватися, що колядки, які 19 січня лунали зі сцени Рахівського будинку культури, з Божою допомогою пришвидшать Перемогу України у війні з росією. Адже вони є свого роду молитвою, тільки співочою.

 Колядницький захід «КОЛЯДА ЄДНАЄ НАС» розпочали колективи будинку культури. Прославляли новонародженого Ісуса Христа та просили в Бога миру для України:
– Фольклорна група народного аматорського оркестру гуцульських народних інструментів та гурт «Край» (керівник ІВАН МИСИНЧУК).
– Жіночий вокальний ансамбль (керівник АНТОНІНА КАБАЛЮК ).
– Дитяча коляда (керівник ЮРІЙ ДЯБЛЮК ).
 Та найбільше оплесків заслужено дісталося колядникам із Івано-Франківська. Адже національний академічний ансамбль пісні і танцю «ГУЦУЛІЯ » порадував аудиторію колоритною півторагодинною програмою «Різдво в Карпатах».
 Професійний вокально-хореографічний колектив в чергове продемонстрував, що він – один з яскравих самобутніх творчих кольорів у веселковому вінку української культури.
Крім збереження та популяризації різдвяно-новорічних обрядів, традицій і звичаїв, захід мав і благодійну мету – бажаючі могли пожертвувати кошти на потреби армії.
Ведучі заходу Антоніна Кабалюк та Юрій Дяблюк.
За інформацією Рахівського будинку культури.