• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ , 76-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ (ФОТО)
опубліковано: 07.05.2021р. о 15:45, автор: Рахівська міська рада

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1939-1945 рр. Щороку у травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 76 річницю Дня перемоги над Нацизмом у Другій Світовій війні. Сьогодні ми віддаємо дань пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни та приносимо слова вдячності тим, хто залишився живим.

Під час мітингу, який відбувся 7 травня 2021 року, квіти вдячності поклали воїнам-визволителям, які полягли в боях під час Другої світової війни та нашим землякам загиблим в зоні АТО від ветеранів Другої Світової Війни, Рахівської міської ради, Рахівської РДА, Рахівської районної ради, рахівського районного центру комплектування та соціальної підтримки, Карпатського біосферного заповідника та державного підприємства «Рахівське лісодослідницьке  господарство».

З вітальним словом виступив головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради, кандидата історичних наук Ференца Петра Петровича

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто вже не з нами.

В храмах міста сьогодні відбудуться панахиди за полеглими у Другій світовій війні та воїнам АТО.