• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НА ТЕМУ: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ» (ФОТО)
опубліковано: 07.09.2022р. о 10:07, автор: Рахівська міська рада

6 вересня у Рахові відбувся семінар для працівників служб у справах дітей на тему: «Актуальні питання соціально-правового захисту дітей, які зазнали жорстокого поводження». Навчання відбулось під головуванням Мар’яни Олександрівни ДОРОЖКО – заступниці начальника служби у справах дітей Закарпатської ОВА.

Надано методичні рекомендації про виявлення дітей, які постраждали від жорстокого поводження; тимчасове влаштування дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, або дитина, яка вилучена із середовища, де існує реальна загроза її життю та здоров’ю; порядок  взяття та зняття з обліку дітей, які зазнали жорстокого поводження; діяльність комісії з питань організації заходів по захисту прав дитини, яка зазнала жорстокого поводження; складання індивідуального плану соціального захисту дитини, яка зазнала жорстокого поводження.

Під час перерв між різними тематичними блоками у слухачів була можливість задавати свої питання та отримувати відповіді на них.