• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові відкрили сучасний майданчик для воркауту(ФОТО ОНОВЛЕНІ)
опубліковано: 06.11.2021р. о 15:45, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні на стадіоні «Карпати» у місті Рахові , відкрили сучасний спортивний майданчик для воркауту. З нагоди відкриття до Рахова завітали імениті гості – володар титулів «Найсильніша людина в Україні та світі», народний депутат Василь Вірастюк та Президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок, а також ідейний натхненник встановлення таких майданчиків у Закарпатті Андрій Петьовка. На спортмайданчику воркаутом можуть займатись як аматори, так і професійні спортсмени. Концепцію майданчику розробили у Федерації стронгмену України.

На урочистому відкритті міський голова Віктор Медвідь подякував за подарунок для містян та наголосив, що майданчик відкритий для всіх, хто бажає займатись спортом, адже здоров’я — найголовніше багатство людини, і лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії.

Відомі стронгмени продемонстрували юним спортсменам Рахова, як правильно та ефективно тренуватись на майданчику. Кажуть: такі комплекси дають альтернативу молоді та сприяють вихованню сильної та здорової нації.Рахівські воркаутери вже встигли випробувати та оцінити нову локацію, що викликала неабиякий інтерес і мотивацію.

На урочистому відкритті спортивного майданчика міська рада частувала присутніх бограчем та запашним шашликом.